Some of the links on this forum allow SMF, at no cost to you, to earn a small commission when you click through and make a purchase. Let me know if you have any questions about this.
Its interesting how varied tastes are. I wish i could buy this stuff by the gallon! I am a sauce-a-holic.. no doubt about it . I love everything from very mild to HOLY S#!T hot. But i use more of this than anything. If you look up any of my posts, you will find a bottle of it in most of my photos. Been using it for years and i keep finding more and more uses. I go through a bottle a week easily. Love this stuff!!!
I too get it for $2 a 5 oz. bottle. And at that price, its about $9 cheaper per gallon to buy it in individual bottles. And probably easier to pour too. Im curious to see what you come up with for a recipe. Keep us updated!!
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.