Oh the memories. I had a well paying job in college so could afford better meals and going out on the weekends. Had a housemate that lived on the 10 for a $1 boxes. He could afford milk, but added sliced carrots. Periodically he would add sliced hot dogs and not quality dogs either.Man I a broke a** college kid. I would buy the 5 for a $1 mac and cheese. I big day was using milk and butter. Payday was adding cut up hot dogs. Those times made me strong.
